5/5 - (1 امتیاز)

درباره​ تیم ما و اطلاعات کامل درمورد موسسه اعزام دانشجو

درباره ما

افتخار موسسه رسمی اعزام دانشجو دریافت رضایت بیشتر متقاضیان خود و اعلام نتایج طلایی مهاجرت تحصیلی تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف به خارج از کشور توسط عملکرد سایت رسمی اعزام دانشجو است. اگر شما نیز قصد تحصیل در خارج کشور را دارید در ادامه این متن توضیحاتی درباره موسسه اعزام دانشجو و خدمات ما ارائه شده است؛ با ما همراه باشید.

سایت رسمی اعزام دانشجو :

سایت رسمی اعزام دانشجو به عنوان یکی از بهترین سایت‌های مهاجرت تحصیلی در کشور ایران شناخته شده که با احترام می‌تواند تمامی نیازهای شما را همچون دریافت مشاوره در زمینه مهاجرت، انجام مراحل مختلف مهاجرت در زمینه مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، دریافت نتایج لاتاری و… برطرف کند.

قابل ذکر است که درصد بالایی از متقاضیان موسسه رسمی اعزام دانشجو توسط دانشجوهای قبلی این موسسه معرفی می‌شوند که این موضوع نشان دهنده موفقیت و مثبت بودن روند فعالیتی این موسسه می‌باشد.

سایت رسمی اعزام دانشجو هدف فعالیت خود را احترام به دانشجو، سرعت بالا در روند کار، دقت و بررسی چندباره هر پروژه، پاسخگویی مشاوران در کوتاه‌ترین زمان و… همراه با شعار ” موفقیت هر دانشجو هدف ماست” قرار داده است.

از بخش‌های مختلف سایت رسمی اعزام دانشجو می‌توانیم به بخش مشاوران، بخش بازاریابی، بخش پذیرش تحصیلی و ویزا، بخش مالی و ارز، بخش اداری همراه با میزان بالای کار تخصصی در کوتاه‌ترین زمان ممکن اشاره داشته باشیم که در کمترین زمان ممکن با هزینه ناچیز موفقیت در اهداف و علایق شما را هدیه می‌کنند.

خدمات موسسه اعزام دانشجو :

از خدمات سایت رسمی اعزام دانشجو می‌توانیم به خدمات ویزا، خدمات استقبال در فرودگاه، تهیه بیمه، تهیه خوابگاه برای هر دانشجو طبق هزینه پرداختی، ارسال ارز برای ثبت نام دانشگاه به صورت مستقیم، انجام خدمات مختلف ترجمه مدارک مورد نیاز برای پذیرش، استعلام برابر اصل مدارک مورد نیاز برای پذیرش، پشتیبانی از دانشجو تا پایان تحصیل در کشور مقصد، تهیه ویزا توریستی برای همسر یا والدین دانشجو مورد نظر و… اشاره داشته باشیم.

تیم مشاوره سایت رسمی اعزام دانشجو:

یکی از دلایل محبوبیت سایت رسمی اعزام دانشجو داشتن تیم بسیار قوی و توانا در ارائه مشاوره و انجام تمامی فعالیت‌های مورد نیاز برای موفقیت در مهاجرت تحصیلی کوتاه مدت یا دائم است. 

همانطور که می‌دانید یک مشاوره خوب می‌تواند تنها راه درست را برای مهاجرت تحصیلی به متقاضی نشان دهد بلکه به عنوان یک عامل تعیین‌کننده خوب در آینده تحصیلی و کاری دانشجو باشد. برای مثال بسیاری از دانشجوها که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه، آلمان، کانادا و… را دارند؛ نمی‌دانند که باید کدام رشته را به صورت دقیق انتخاب کنند؛ اما مشاوره تحصیلی سایت رسمی حساب دانشجویی با توجه به نیازهای آنها و مدارک تحت پوشش می‌تواند بهترین رشته را با کمترین هزینه در دانشگاه‌های کشور مورد نظر معرفی کند.

تیم مشاوره سایت رسمی اعزام دانشجو به صورت تخصصی در سه حوزه مختلف تحصیلی، توریستی و اقامت کشور ترکیه به ارائه خدمات می‌پردازد. در ادامه هر یک از این حوزه‌ها را به صورت دقیق برای شما توضیح خواهیم داد.

۱_ تیم‌ مشاوره تحصیلی :

مشاوران تحصیلی سایت رسمی اعزام دانشجو به عنوان یک تیم مشاوره بسیار قوی به صورت ۲۴ ساعت از راه‌های ارتباطی مختلف مانند تماس تلفنی، ارتباط از طریق واتساپ، ارتباط از طریق تلگرام و… در حال فعالیت هستند و هر روز تجربه و علم قوی خود را به متقاضیان مهاجرت تحصیلی ارائه خواهند داد.

سایت رسمی اعزام دانشجو مشاوران تحصیلی خود را به گونه‌ای انتخاب می‌کند که این مشاوران به عنوان متخصصان رسمی در زمینه مهاجرت تحصیلی شناخته شود و تجربه کافی در زمینه راهنمایی شما در عوامل مختلف مهاجرت تحصیلی مانند انتخاب رشته، انتخاب دانشگاه، انتخاب کشور برای مهاجرت، دریافت بورسیه تحصیلی، انتخاب خوابگاه تحصیلی، چگونگی قبول شدن در آزمون‌های مختلف مانند آزمون یوس یا آزمون اس آی تی، نمره مورد نیاز در آزمون‌های مختلف برای ورود به دانشگاه در کشورهای مختلفی مانند ترکیه، آمریکا، کانادا، استرالیا، اروپا و…. را داشته باشند.

از خدمات دیگر مشاوران تحصیلی سایت رسمی اعزام دانشجو می‌توانیم به برنامه‌ریزی دقیق و مناسب برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی اشاره داشته باشیم که در سال‌های اخیر به صورت صدرصد توانسته رضایت دانشجوها را دریافت کرده و از هدر رفتن زمان و انرژی هر متقاضی و متخصص‌های سایت رسمی اعزام دانشجو جلوگیری می‌کند.

قابل ذکر است که بسیاری از افراد تصور دارند که مشاوران موسسه اعزام دانشجو تنها تا مهاجرت تحصیلی آنها وجود خواهند داشت و پس از تحصیل نمی‌توانند از راهنمایی آنها استفاده کنند. در صورتی که خدمات مشاوران سایت رسمی اعزام دانشجو حتی پس از اعزام نیز ادامه دارد و شما می‌توانید در طول تحصیل خود برای انجام عملکردهای مختلف به صورت رایگان یا با پرداخت کمترین هزینه ممکن از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید.

۲_ تیم مشاوره توریستی :

بسیاری از افراد تصور دارند که چون اسم موسسه ما موسسه اعزام دانشجو است، خدمات نیز تنها متعلق به مهاجرت تحصیلی می‌باشد، در صورتی که شما به راحتی می‌توانید از مشاوران سایت رسمی اعزام دانشجو برای مهاجرت توریستی استفاده کنید.

البته قابل ذکر است که در برخی از موارد مشاوره توریستی برای خانواده دانشجویان انجام می‌شود تا بتوانند به صورت موقت در کنار فرزندان خود زندگی کنند؛ به همین دلیل مشاوره توریستی جز خدمات اصلی سایت رسمی اعزام دانشجو شناخته می‌شود.

از خدمات مشاوره توریستی می‌توانیم به دریافت ویزای توریستی، انجام مراحل مهاجرت موقت و ارائه مشاوره برای مهاجرت تحصیلی فوری اشاره داشته باشیم.

 

۳_ تیم مشاوره اقامتی :

تیم‌مشاوره اقامتی یکی محبوب‌ترین تیم‌های سایت رسمی اعزام دانشجو است که شما می‌توانید از آن برای دریافت اقامت کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه‌های مختلف مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راهنمایی دریافت کنید.

متخصص‌های ما در این نوع مشاوره شرایط و مدارک شما را بررسی می‌کنید تا برای اقامت موقت یا اقامت دائم بهترین راه را به شما پیشنهاد کنند. شما با همکاری این تیم می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دریافت اقامت مورد نظر خود با هزینه ناچیز برسید.

تیم پذیرش سایت رسمی اعزام دانشجو :

همانطور که می‌دانید در فرآیند اعزام دانشجو بعد از دریافت مشاوره تحصیلی و مشخص شدن این که شما قصد درخواست برای کدام رشته، کدام مقطع تحصیلی و کدام دانشگاه در کدام کشور را دارید؛ باید اقدام به درخواست پذیرش کنید. 

درخواست پذیرش به عنوان مهم‌ترین بخش مهاجرت تحصیلی در کشورهای متنوع شناخته می‌شود، زیرا کوچکترین مشکل در ارائه درخواست می‌تواند باعث ردصلاحیت و عقب افتادن یک ساله مهاجرت تحصیلی شما باشد. 

به همین دلیل سایت رسمی اعزام دانشجو در تیم‌های خود بخشی را برای پذیرش طراحی کرده است که شما می‌توانید از آن برای دریافت تایید پذیرش عقد قرارداد در مقاطع مختلف و رشته‌های مختلف استفاده کنید.

تیم پذیرش سایت رسمی اعزام دانشجو تحت نظارت بهترین متخصص‌های کشور ایران برای مهاجرت تحصیلی در تمامی کشورها عمل می‌کند همچنین شما زمانی که یک پرونده را به این موسسه ارائه می‌دهید پرونده شما توسط دو مسئول فنی کار پذیرش دریافت خواهد شد.

زیرا اگر یک مسئول در روند کار و پروژه شما دچار عملکرد اشتباهی شود مسئول دیگر با بررسی پروژه این اشتباه را برطرف کرده و شما در اولین درخواست خود با موفقیت روبرو می‌شوید. البته قابل ذکر است که یکی از عوامل موثر در موفقیت اولین درخواست پذیرش ارتباط تنگاتنگ مشاوران و مسئول پذیرش در سایت رسمی اعزام دانشجو برای بررسی اطلاعات شما و انتخاب بهترین راه در زمینه مهاجرت تحصیلی است. 

خدمات تیم پذیرش :

همانطور که گفته شد تیم پذیرش سایت رسمی اعزام دانشجو از تجربه و دانش بسیار بالایی برخوردار است که در سال‌های اخیر توانسته به موفقیت در دریافت تایید پذیرش هزاران دانشجو و دریافت صدها ویزا برسد. همچنین این تیم برای انجام خدمات دریافت ویزا و سعید پذیرش تحت نظارت مستقیم مدیریت موسسه اعزام دانشجو عمل کرده تا هیچگونه اشتباهی وجود نداشته باشد و شما صد در صد به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

قابل ذکر است که انجام تمامی خدمات تیم پذیرش سایت رسمی اعزام دانشجو در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسه‌های اعزام دانشجو دیگر انجام خواهد شد. زیرا این موسسه با داشتن تجربه بالا و ارتباطات قوی نیاز به ارائه زمان زیاد در انجام پرونده‌های خود ندارد.

 

اعتبار موسسات اعزام دانشجو

موسسات اعزام دانشجو می‌توانند دانشجویانی را که قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور‌های خارجی را دارند، برای ادامه تحصیل به کشور‌های مورد نظر اعزام کنند.
موسسات اعزام دانشجو در کشور بزرگی مانند ایران طرفداران زیادی دارند به و بر همین اساس افراد زیادی می‌توانند با کمک و راهنمایی این موسسات برای تحصیل به کشور‌های دلخواه و مناسب خود مهاجرت کنند.
در واقع این یک واقعیت است که امروزه بسیاری از دانشجویان علاقه زیادی به مهاجرت برای ادامه تحصیل دارند و بسیاری از کشور‌ها را مد نظر دارند، زیرا معتقدند امکانات رفاهی و آموزشی آن کشور‌ها بهتر از ایران است. به همین دلیل در این متن به توضیحاتی درباره چگونگی سنجش اعتبار موسسات مهاجرت دانشجو مانند موسسه اعزام دانشجو پرداخته‌ایم.

موسسات مجاز اعزام دانشجو

موسسه اعزام دانشجو:

عده‌ای از افراد با کمک موسسه اعزام دانشجو در ایران برای رسیدن به آرزو‌ها یا فرار از کنکور به دانشگاه‌های دیگر خارج از کشور ‌می‌روند.
موسسه اعزام دانشجو در ایران کلیه امور مهاجرتی را برای دانشجویان آسان می‌کنند و دانشجویان می‌توانند در زمینه مهاجرت تحصیلی در کمترین زمان ممکن به این موسسات مهاجرتی اعتماد کنند.

خدمات موسسه اعزام دانشجو:

بسیاری از دانشجویان ایرانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند می‌توانند در مورد هر یک از کشور‌هایی که دانشجو می‌پذیرند از موسسات اعزام دانشجو در ایران راهنمایی‌های لازم را دریافت کرده و بر اساس شرایط خود بهترین کشور را برای تحصیل انتخاب کنند.
آژانس‌های مهاجرتی تجربه و تخصص بیشتری در این زمینه دارند به همین دلیل بهتر است در ابتدا برای مهاجرت خود به این آژانس‌ها اعتماد کنید.

نکات مهم در مورد موسسات اعزام دانشجو در ایران

یکی از نکاتی که در مورد موسسه اعزام دانشجو در ایران بسیار حائز اهمیت است و باید در این مورد اطلاعات بیشتری داشته باشید، این است که این موسسات معتبر بوده و مجوز اعزام دانشجو به کشور‌های خارجی را دارند. درصورتب که بسیاری از موسسات دیگر برای مهاجرت دانشجو‌ها به عنوان موسسات غیر مجاز شناخته می‌شوند.

اخذ مجوز موسسه برای اعزام دانشجو، لیست موسسات مجاز

دریافت بورسیه برای مهاجرت تحصیلی:

اگر برای تحصیل در کشور‌های خارجی بورسیه بگیرید بدون شک هزینه زیادی نمی‌پردازید، اما اگر خودتان تصمیم به مهاجرت به کشور‌های خارجی دارید باید بدانید که باید هزینه زیادی پرداخت کنید.
قابل ذکر است که یکی از کشور‌هایی که تحصیل در آن رایگان می‌باشد و می‌توانید از بورسیه آن استفاده کنید، آلمان است به همین دلیل برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید اما باید هزینه زندگی خود را بپردازید.

موسسه اعزام دانشجو بهترین مهره شطرنج شما:

اگر موسسات اعزام دانشجو در مشهد را مهره‌های بازی شطرنج می‌دانید، باید گفت که بهترین مهره یا بهترین موسسه را برای مهاجرت خود انتخاب کرده‌اید. زیرا موسسه اعزام دانشجو بزرگترین و معتبر‌ترین موسسه موجود در کشور ایران است.

اعتبار موسسه مناسب برای مهاجرت تحصیلی:

شما باید تمامی معیار‌هایی را که موسسات مهاجرتی باید داشته باشند در نظر بگیرید و بر اساس آن معیار‌ها بهترین موسسات اعزام دانشجو را برای مهاجرت خود انتخاب کنید.
مراقب باشید در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید، زیرا در این صورت آسیب و شکست جبران ناپذیر سرنوشت شما خواهد بود.
امروزه متأسفانه بسیاری از آژانس‌های مهاجرتی هستند که به نام اعزام دانشجو کلاهبرداری می‌کنند و بیشتر هزینه‌هایی که پرداخت کرده‌اید را پس نمی‌دهند.
اگر می‌خواهید با بهترین و شناخته شده‌ترین موسسات مهاجرتی مانند موسسه اعزام دانشجو در ایران آشنا شوید، باید مراقب مجوز دریافتی این موسسات مهاجرتی باشید، برای مثال موسسه اعزام دانشجو یک مجوز رسمی و معتبر بین‌المللی دارد که سپتامبر هر سال آن را تمدید می‌کند.

از وکیل مهاجرتی استفاده کنید

برای تشخیص اعتبار موسسات اعزام دانشجو می‌توانید از وکیلی که از تجربه بیشتری در این زمینه برخوردار است و آشنایی زیادی با این موسسات دارد، کمک بگیرید.
خیلی‌ها معتقدند برای مهاجرت باید به موسسات اعزام دانشجو در ایران مراجعه کنند، در صورتی که برای مهاجرت نیازی به مراجعه به این موسسات ندارید و می‌توانید از سایت‌های آنلاین این موسسات مانند سایت اعزام دانشجو در کمترین زمان ممکن استفاده کنید.

آیا موسسات اعزام دانشجو در ایران مربوط به دانشگاه‌ها هستند؟

شاید خیلی‌ها با خود فکر کنند که موسسه اعزام دانشجو در ایران مربوط به دانشگاه‌هایی است که به آنجا دانشجو می‌فرستند و در ازای اعزام دانشجو از آن‌ها سود دریافت می‌کند.
به گفته این دسته از افراد باید بگوییم که اصلاً اینطور نیست، چرا که بسیاری از دانشگاه‌های بین‌المللی هرگز با این حرکت‌های سودجویانه اعتبار خود را خدشه دار نمی‌کنند و قوانین خاص خود را برای پذیرش دانشجو دارند.
هر یک از دانشگاه‌های خارج از کشور تابع قوانین و اصول شناخته شده‌ای هستند که بر اساس آن از کشور‌های مختلف دانشجو می‌پذیرند. موسسات اعزام دانشجو در ایران می‌توانند تمامی مراحل اخذ ویزای تحصیلی را برای شما انجام دهند و در این زمینه به شما کمک کنند.

آیا موسسات اعزام دانشجو با سفارتخانه‌ها در ارتباط هستند؟

این موسسات تجاری هیچ ارتباطی با سفارت‌های کشور‌های مختلف ندارند و فقط دانشجویان را برای اعزام به کشور‌های مختلف به سفارتخانه‌های خاص خود می‌فرستند. بر این اساس باید بدانید که این موسسات هیچ ارتباطی با سفارتخانه‌های مختلف ندارند.

مزایای موسسه اعزام دانشجو در ایران:

بسیاری از افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، ممکن است اطلاعات زیادی در مورد کشور‌ها و دانشگاه‌های مختلف آن کشور نداشته باشند، بنابراین باید دانش خود را در این زمینه افزایش دهند.
بهترین راه برای افزایش اطلاعات شما در زمینه مهاجرت تحصیلی موسسه اعزام دانشجو بررسی اعتبار آن از طریق سایت‌های جهانی مهاجرت دانشجویان است.

 

معرفی دانشگاه توسط موسسه اعزام دانشجو:

از آنجایی که موسسات مهاجرتی تخصص زیادی در زمینه شناخت دانشگاه‌ها و کشور‌های خارجی دارند، شرایط شما را به دقت بررسی کرده و بر اساس آن بهترین دانشگاه و کشور را به شما معرفی می‌کنند.
برخی از افراد بر این باور هستند که این موسسه اطلاعات خاصی ندارد، درصورتی که بدون شک طبق مجوز‌های موسسه اعزام دانشجو اطلاعات کافی و لازم در مورد مهاجرت تحصیلی دارد و می‌تواند بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد.
اگر نمی‌توانید دانشگاه دلخواه خود را انتخاب کنید، اگر اطلاعات کافی برای مهاجرت ندارید یا نمی‌دانید چگونه شروع به درخواست مهاجرت داشته باشید، بهتر است به معتبرترین موسسات مهاجرتی یعنی اعزام دانشجو اعتماد کنید و با ذکر شرایط قصد خود را برای ادامه تحصیل در کشور‌های خارجی با آن‌ها همکاری کنید.

شکایات از موسسات اعزام دانشجو

 

راهنمایی در انتخاب کشور:

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مزیت‌های موسسات اعزام دانشجو در ایران این است که شما را در انتخاب دانشگاه و کشور مناسب و همچنین شما را در انتخاب رشته مورد علاقه راهنمایی می‌کنند.
آن‌ها از شما می‌خواهند که بهترین کشور، دانشگاه و رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید و در آن رشته به موفقیت‌های بزرگی دست یابید.

 

هزینه مهاجرت تحصیلی چقدر است؟

هزینه مهاجرت تحصیلی نسبت به اینکه شما چه انتخابی داشته باشید متغیر خواهد بود برای مثال هزینه اعزام به دانشگاه‌های دولتی کشور ترکیه نسبت به هزینه اعزام دانشگاه‌های خصوصی متفاوت است. شما نسبت به انتخاب‌های خود برای رشته، مقطع تحصیلی، کشور مورد نظر و دانشگاه دلخواه؛ هزینه پرداخت خواهید کرد. اما برای اطلاع دقیق از هزینه مهاجرت تحصیلی نسبت به انتخاب‌های خود می‌توانید از مشاوره رسمی سایت اعزام دانشجو بهره ببرید.

مدت زمان مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی چقدر است؟

در صورتی که شما به صورت شخص برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنید مدت زمان مورد نیاز برای دریافت موفقیت زیاد خواهد بود زیرا شما تجربه و دانش کافی در این زمینه نداشته و مسلما گمراه می‌شوید. اما اگر از کمک سایت رسمی اعزام دانشجو و همکاری با مشاوران و متخصصان پذیرش تحصیلی بهره ببرید، در کمترین زمان ممکن به موفقیت خواهید رسید.