5/5 - (1 امتیاز)

شکایات از موسسات اعزام دانشجو

شکایات از موسسات اعزام دانشجو، اعزام دانشجو به خارج از کشور یکی از داغ‌ترین بحث‌های امروزی است، بسیاری از دانشجویان کشورمان اهداف تحصیل در خارج از کشور را مد نظر دارند. اما همیشه قبل از مهاجرت سؤالات زیادی در ذهن آن‌ها وجود دارد.
کدام کشور را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کنید و چگونه می‌توانید برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کنید یکی از اساسی‌ترین سؤالات در این زمینه است.
امروزه بیشتر کار‌های اعزام دانشجو به خارج از کشور را موسسه اعزام دانشجو انجام می‌دهد، اما همانطور که این موسسه‌ها محبوبیت دارند، به دلیل وجود یک سری سودجویان وجود موسسه‌های بدون مجوز نیز افزایش یافته است و این موضوع باعث شده که شکایات از موسسات اعزام دانشجو زیاد شود.
در همین راستا قصد داریم در این مقاله به عملکرد موسسه اعزام دانشجو معتبر با مجوز بپردازیم، تا شما فرا بگیرید که یک انتخاب درست بهتر از شکست و سپس شکایت کردن است.
تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا یکی از معتبرترین موسسات مهاجرت دانشجو با نام سایت اعزام دانشجو را بشناسید.

موسسه اعزام دانشجو
مدتی است که بازار تحصیل در خارج از کشور بسیار داغ شده است، بسیاری از دانشجویان به قصد تحصیل در محیط‌های بین‌المللی و اهدافی که برای خود در نظر گرفته‌اند با کمک موسسه اعزام دانشجو اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور یا شرکت در شرایط اخذ اقامت دائم را دارند.
در چند سال اخیر تعداد دانشجویان اعزامی به خارج از کشور نسبت به گذشته چندین برابر شده است. اما همیشه موانعی بر سر راه مهاجرت تحصیلی دانش‌آموزان وجود داشته است.

موانع موجود برای مهاجرت تحصیلی

یکی از موانع اصلی که بر سر راه دانشجویان قرار دارد عدم آگاهی از مراحل مهاجرت تحصیلی، عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز و عدم آگاهی از دانشگاه و مقصد مناسب است.
دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های خارجی را دارند با دیدن این موانع بر سر راه خود دلسرد می‌شوند. در چنین مواقعی بهترین راه کمک گرفتن از موسسه اعزام دانشجو معتبر همراه با مجوز بین‌المللی است.
شما دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید می‌توانید از موسسه مجاز برای اعزام دانشجو کمک بگیرید.

اعزام دانشجو به خارج از کشور:

برای دانشجویان ایرانی نسبت به گذشته علاقه بیشتری به تحصیل در خارج از کشور نشان می‌دهند. اکثر دانشجویان یک هدف بلند مدت دارند، بنابراین سعی می‌کنند در دانشگاه‌های معتبر خارجی تحصیل کنند.
همانطور که گفتیم مشکلات و موانع زیادی بر سر راه دانشجویان در هنگام مهاجرت قرار دارد. دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه‌های خارجی در این زمان سعی می‌کنند از موسسه اعزام دانشجو کمک بگیرند.
اگر بخواهیم نگاهی به نقش موسسه اعزام دانشجو بیندازیم، متوجه می‌شوید که نقش مثبت این موسسات باعث سهولت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های خارجی شده است.
زمانی که نمی‌دانید برای مهاجرت تحصیلی چه مراحلی را باید طی کنید، می‌توانید از موسسه اعزام دانشجو کمک بگیرید.

موسسات مجاز اعزام دانشجو

خدمات موسسه اعزام دانشجو

در سال‌های گذشته بسیاری از دانشجویان ایرانی در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کارشناسی ارشد، دکتری و حتی فوق دکترا برای مهاجرت تحصیلی اقدام می‌کنند. ترکیه، کانادا، فرانسه و آلمان از بهترین کشور‌ها برای دانشجویان ایرانی هستند.
موسسه اعزام دانشجو می‌تواند مزایا و معایب هر کشور را به شما معرفی کند و به شما کمک کند تا مراحل قانونی مهاجرت را طی کنید.
اما فراموش نکنید که برای اعزام دانشجو بهتر است از یک موسسه مجاز کمک بگیرید، چرا که موسسات غیرقانونی زیادی در کشور ما تشکیل شده است و باعث می‌شود که در نهایت شما مجبور به شکایت از موسسه‌های اعزام دانشجو فیک شوید.

 

چگونه از شکایت از موسسه اعزام دانشجو جلوگیری کنیم؟

اهمیت انتخاب موسسه مجاز برای اعزام دانشجو برای دریافت راهنمایی در مورد مهاجرت تحصیلی باید از یک موسسه مجاز اعزام دانشجو کمک بگیرید. موسساتی مانند گروه مهاجرتی بالدانو می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.
اما در این راه نباید گول موسسات جعلی و غیرمجاز را بخورید. موسسات غیرمجاز معمولاً از روش‌های غیرقانونی و غیر متعارف برای اعزام دانشجو استفاده می‌کنند.
سعی کنید از موسسات غیرمجاز برای اعزام دانشجو خودداری کنید زیرا این موسسات فقط به فکر کلاهبرداری از شما دانشجویان هستند، به همین دلیل در انتخاب موسسه اعزام دانشجو باید بسیار هوشمندانه عمل کنید.
تا زمانی که از قطعیت ارائه خدمات مطمئن نشدید، بهتر است هیچ قراردادی تنظیم نکنید و هزینه‌ای بابت ارسال پرداخت نکنید. موسسات غیرمجاز فقط هزینه‌های مربوط به اعزام دانشجو را از شما دریافت می‌کنند و عملکرد آن‌ها برخلاف وعده‌هایی است که داده‌اند.
بنابراین اگر قصد تحصیل در دانشگاه‌های موسسات خارجی را دارید به شما توصیه می‌کنیم به دنبال موسسه مجاز برای اعزام دانشجو باشید.

بهترین موسسات اعزام دانشجو به خارج

از کجا بفهمیم موسسه اعزام دانشجو معتبره؟

یکی از سؤالات متداول در این زمینه نحوه تشخیص موسسات مجاز و غیرمجاز برای اعزام دانشجو به خارج از کشور است. همانطور که دلیل اهمیت انتخاب موسسه مجاز برای اعزام دانشجو را می‌دانید، باید بدانید که چگونه موسسات مجاز و غیر مجاز را از یکدیگر تشخیص دهید.
در ادامه کارشناسان ما در مورد برخی از ویژگی‌های موسسه مجاز اعزام دانشجو صحبت خواهند کرد. یک موسسه معتبر اعزام دانشجو همیشه به مدارک تحصیلی و تخصصی شما نیاز دارد. یک آژانس مهاجرتی معتبر تمام مدارک شما را به دقت بررسی می‌کند.
این یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که یک موسسه معتبر اعزام دانشجو دارد. موسسات مهاجرتی معتبر قبل از اعزام دانشجو دوره‌های مشاوره برگزار می‌کنند. علاوه بر این موارد، می‌توانید برای اطمینان، سابقه موسسه اعزام دانشجو را که قصد بازدید از آن را دارید، بررسی کنید.
با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید بهترین موسسه اعزام دانشجو در کشور را بیابید و با کمک آن در مسیر موفقیت و اهداف بلند مدت خود گام بردارید. بهترین موسسه برای اعزام دانشجو در کشور اکنون که اطلاعات لازم را در مورد موسسه اعزام دانشجو به دست آورده‌اید و می‌دانید که یک موسسه معتبر اعزام دانشجو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.
شما باید به دنبال بهترین موسسه اعزام دانشجو در کشور باشید. موسسه مهاجرتی اعزام دانشجو یکی از معتبرترین و بزرگترین موسسات مهاجرتی کشورمان می‌باشد.

 

اعتبار سایت اعزام دانشجو

موسسه مهاجرتی اعزام دانشجو با استفاده از ارتباطاتی که به خارج از کشور دارد می‌تواند در کمترین زمان ممکن فرآیند اعزام دانشجو به کشور‌های مختلف آمریکا و اروپا را آماده کند.
اگر به دنبال مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور به آسان‌ترین شکل ممکن هستید، گروه مهاجرتی اعزام دانشجو آماده کمک به شما در این زمینه می‌باشد.
گروه مهاجرتی اعزام دانشجو با ماهرترین و مجرب‌ترین کارشناسان می‌تواند مشاوره‌های لازم را در مورد هر کشور و شرایط مهاجرت تحصیلی و اقامت در کشور مقصد به صورت حضوری و آنلاین به شما ارائه دهد.
همچنین کارشناسان ما می‌توانند به صورت تلفنی به تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه مقصد پاسخ دهند تا با آگاهی کامل و کمک از معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به دنبال مهاجرت تحصیلی باشید.

اعتبار موسسات اعزام دانشجو

نتیجه‌گیری

در این مقاله به یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور پرداختیم. آشنایی با اقدامات موسسه اعزام دانشجو می‌تواند به شما کمک کند تا در چارچوب قانونی خود و بدون کوچکترین مشکلی فرآیند‌های لازم برای مهاجرت تحصیلی را طی کنید.
با توضیحاتی که در این مقاله ارائه کردیم، می‌دانید که مهاجرت به خارج از کشور برای تحصیل مستلزم طی مراحل و اقدامات قانونی است.
در این راه بهتر است از یک موسسه مجاز برای اعزام دانشجو کمک بگیرید. گروه مهاجرتی اعزام دانشجو می‌تواند در این امر به شما کمک کند تا با کمترین هزینه ممکن بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی خود بگیرید.

سوالات متداول

حق الوکاله یک وکیل برای انجام شکایت از موسسه مهاجرتی چقدر می‌باشد؟

حق الوکاله وکیل عوامل متفاوتی مانند میزان سنگین بودن شکایت شما و همچنین سوابق و تخصص وکیل تعیین خواهد شد. البته قابل ذکر است که اگر موسسه مورد نظر از اعتبار بسیار زیادی برخوردار باشد و حق الوکاله وکیل نیز بیشتر می‌شود اما به صورت کلی می‌توان گفت ۱۰ درصد مبلغ کلاهبرداری شده به وکیل تعلق می‌خواهد.

آیا موسسه‌های مهاجرتی قبل از امضای قرارداد قادر به دریافت هزینه از متقاضی خواهند بود؟

خیر. شما در زمان بستن قرارداد با موسسه‌های مهاجرتی به هیچ عنوان نباید قبل از ایجاد اطمینان و امضا کردن قرارداد هزینه را پرداخت کنید، زیرا قرارداد شما گواهی بر پرداخت هزینه به موسسه مهاجرتی برای شکایت و باز پرداخت هزینه است. در صورت هرگونه مشکل با موسسات مهاجرتی می‌توانید از سایت رسمی اعزام دانشجو کمک حاصل کنید.

کلاهبرداری موسسه‌های مهاجرتی چگونه انجام می‌شود؟

یکی از راه‌های کلاهبرداری برای موسسه‌های مهاجرتی دیو دریافت ویزا در سریعترین زمان ممکن است که باعث می‌شود متقاضی اغوا شده و قبل از قرارداد بستن هزینه را به موسسه مهاجرتی پرداخت کند. به این موضوع دقت داشته باشید که شما از هر روشی که بخواهید به کشورهای دیگر مهاجرت کنیم دارای یک پروسه مشخص برای ارائه درخواست، پاسخ درخواست و تایید درخواست است و به هیچ عنوان نمی‌توان زمان آن را کاهش داد.

کلاهبرداری وکیل‌های مهاجرتی چگونه انجام می‌شود؟

یکی از بیشترین میزان کلاهبرداری موسسه‌های مهاجرتی در زمینه یک وکیل است که ادعا می‌کند با سفارت رابطه مستقیم دارد و می‌تواند در کمترین زمان ویزای مهاجرتی شما را دریافت کنند. در صورتی که این موضوع اصلا امکان‌پذیر نیست و هیچ فردی قادر به انجام آن نخواهد بود.